Financování

Bytová rezidence Pod Malechovem: bydlení na dosah Prahy nikdy nebylo dostupnější.

Úhrada kupní ceny

 1. Rezervace

  Při podpisu rezervační dohody uhradíte rezervační poplatek, který je pro každou bytovou jednotku stanovený a zveřejněný na našich webových stránkách. Po úhradě rezervačního poplatku je Vámi vybraný byt rezervován jen pro Vás. Pro parkovací stání, sklepy, koloboxy a wallboxy je rezervační poplatek ve výši 5% z jejich kupní ceny.
 2. Záloha

  Při podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní uhradíte zálohu ve výši 20% z celkové kupní ceny (snížená o již uhrazený rezervační poplatek). Po úhradě této zálohy máte garantovanou konečnou kupní cenu bez ohledu na turbulentní vývoj cen na trhu.
 3. Doplatek

  Uzavřením kupní smlouvy a doplacení kupní ceny je vázáno na kolaudaci bytových jednotek a jejich zápisu v katastru nemovitostí.

Hypotéka

Pomůžeme vám najít financování v každé životní situaci.

V případě, že chcete koupi financovat hypotečním úvěrem nebo způsob financování hledáte, můžeme využít služby našeho partnera.

 • Nezávislý finanční poradce, přes 20 let zkušeností.
 • Spolupráce s více než 60 prověřenými bankami a finančními institucemi napříč trhem.
 • Financování i pro nestandardní příjmy.
 • Výhodné úrokové sazby.
 • Možnost zajistit úvěr předem a čerpat později.
 • Vyřešení „vlastních zdrojů“ pro poskytnutí hypotéky.


Mám zájem o nezávaznou konzultaci s poradcem

#BydlímPodMalechovem

Nový domov pro každého v srdci Českého Brodu

Napište nám zprávu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Upozornění pro zájemce: Veškeré uvedené kupní ceny uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí se jednat o ceny konečné. Společnost Pod Malechovem s.r.o. si vyhrazuje právo na jejich změnu. Závazná výše kupní ceny bude sjednána teprve uzavřením smlouvy, a to smlouvy o budoucí kupní smlouvě nebo kupní smlouvy. Veškerý obsah na těchto webových stránkách není návrhem na uzavření jakékoliv smlouvy, a to zejména smlouvy o budoucí kupní smlouvě nebo smlouvy kupní jednotek uvedených na těchto stránkách. Textové návrhy případných smluv, které se na těchto stránkách nacházejí, slouží výlučně jako orientační náhledy smluvních ujednání. Společnost Pod Malechovem s.r.o. zcela vylučuje možnost uzavření jakékoliv smlouvy prostřednictvím e-mailové komunikace, či telefonického hovoru se zájemcem. Veškeré smlouvy jsou uzavírány v písemné formě po předchozím projednání a budou nést vlastnoruční podpisy jak zájemce, tak zástupce společnosti Pod Malechovem s.r.o. Společnost Pod Malechovem s.r.o. dále upozorňuje, že veškeré vizualizace, schémata, náhledy interiéru či okolí prezentovaného projektu jsou informační a mohou se od finální realizace projektu lišit. Výměry jednotlivých bytových jednotek uvedené na těchto stránkách jsou předpokládané výměry jednotek realizovaných v rámci prezentovaného projektu, přičemž se jedná o podlahovou plochu určenou ustanovením § 3 nařízení vlády č. 366/2013 Sb.

Všechna vyobrazení developerského projektu na těchto webových stránkách, jeho jednotlivých nemovitostí a jejich částí, interiérů, vybavení, použitých materiálů, exteriérů a okolí jsou pouze ilustrativní. Jejich skutečná podoba se může od těchto vyobrazení lišit. V průběhu realizace developerského projektu může být jeho podoba upřesňována a měněna, vždy v souladu s obsahem smluvní dokumentace uzavírané se zájemci. Zároveň tato vyobrazení, spolu s poskytovanými informacemi o developerském projektu, nejsou nabídkou k uzavření smlouvy, příslibem k uzavření smlouvy, veřejnou nabídkou, ani jakýmkoliv jiným právním jednáním, jedná se výhradně o právně nezávazné informativní sdělení a dokumenty, i pokud tak nejsou zvlášť označeny.