Lokalita

Jednou nohou pracovně v Praze, druhou doma s rodinou v klidné lokalitě města Český Brod

Rezidence pod Malechovem vám dává možnost spojit podnikání a budování kariéry s péčí o vaše děti nebo blízké, tempo velkoměsta s rodinným životem. Bez stresu a dlouhých přesunů zvládnete obojí.


Kdo lokalitu Pod Malechovem ocení?

Jednoduše každý. Město Český Brod, jeho okolí, dostupnost služeb, blízkost Prahy a velký výběr velikostí a dispozic bytových jednotek uspokojí jednotlivce, páry, rodiny s dětmi i případné investory.

Pokud potřebujete dojíždět do Prahy za prací nebo za vzděláním, nemusíte s autem ztrácet čas v kolonách. Vlaky jezdí v pracovních dnech do Prahy každých 30 minut a na nejbližší nádraží v Českém Brodě dojdete pěšky za 8 minut. Ráno a večer se tak vyhnete obvyklým dopravním špičkám.

Český Brod má bohatou historii a spoustu zachovalých památek. Nebyl zasažen průmyslem, proto nabízí čisté a laskavé prostředí pro své obyvatele. Všechny důležité služby najdete přímo ve městě. Díky dostupnosti všech typů škol a zdravotní péče nemusí vaše děti ani senioři nikam dojíždět.

Proč bydlet Pod Malechovem?

Český Brod je příjemné město se strategickou polohu ve Středočeském kraji, asi 25 minut jízdy autem od Prahy, Kolína, Poděbrad i Nymburka. Bydlet budete blízko centra, přitom v klidné rodinné lokalitě s dostatkem zeleně.

  • Historické město s minimem průmyslu
  • Výborné dopravní spojení do Prahy i okolních měst
  • Nákupy, restaurace, kulturní i sportovní vyžití pro volný čas
  • Zdravotní zařízení a péče, lékárny
  • Mateřské i základní školy, velký výběr středních a specializovaných škol


Zarezervujte si svůj byt ještě dnes

#BydlímPodMalechovem

Nový domov pro každého v srdci Českého Brodu

Napište nám zprávu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Upozornění pro zájemce: Veškeré uvedené kupní ceny uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí se jednat o ceny konečné. Společnost Pod Malechovem s.r.o. si vyhrazuje právo na jejich změnu. Závazná výše kupní ceny bude sjednána teprve uzavřením smlouvy, a to smlouvy o budoucí kupní smlouvě nebo kupní smlouvy. Veškerý obsah na těchto webových stránkách není návrhem na uzavření jakékoliv smlouvy, a to zejména smlouvy o budoucí kupní smlouvě nebo smlouvy kupní jednotek uvedených na těchto stránkách. Textové návrhy případných smluv, které se na těchto stránkách nacházejí, slouží výlučně jako orientační náhledy smluvních ujednání. Společnost Pod Malechovem s.r.o. zcela vylučuje možnost uzavření jakékoliv smlouvy prostřednictvím e-mailové komunikace, či telefonického hovoru se zájemcem. Veškeré smlouvy jsou uzavírány v písemné formě po předchozím projednání a budou nést vlastnoruční podpisy jak zájemce, tak zástupce společnosti Pod Malechovem s.r.o. Společnost Pod Malechovem s.r.o. dále upozorňuje, že veškeré vizualizace, schémata, náhledy interiéru či okolí prezentovaného projektu jsou informační a mohou se od finální realizace projektu lišit. Výměry jednotlivých bytových jednotek uvedené na těchto stránkách jsou předpokládané výměry jednotek realizovaných v rámci prezentovaného projektu, přičemž se jedná o podlahovou plochu určenou ustanovením § 3 nařízení vlády č. 366/2013 Sb.

Všechna vyobrazení developerského projektu na těchto webových stránkách, jeho jednotlivých nemovitostí a jejich částí, interiérů, vybavení, použitých materiálů, exteriérů a okolí jsou pouze ilustrativní. Jejich skutečná podoba se může od těchto vyobrazení lišit. V průběhu realizace developerského projektu může být jeho podoba upřesňována a měněna, vždy v souladu s obsahem smluvní dokumentace uzavírané se zájemci. Zároveň tato vyobrazení, spolu s poskytovanými informacemi o developerském projektu, nejsou nabídkou k uzavření smlouvy, příslibem k uzavření smlouvy, veřejnou nabídkou, ani jakýmkoliv jiným právním jednáním, jedná se výhradně o právně nezávazné informativní sdělení a dokumenty, i pokud tak nejsou zvlášť označeny.